Dobrý deň,
Chcela by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s Vašim produktom GRAVIOLA. Som onkologická pacientka už vyše 11 rokov.
Mám karcinón prsníka. Momentálne mám recidívu základného ochorenia. Podstupujem liečbu chemoterapiou. Rozhodla som sa už pred samotnou liečbou, že okrem toho, že sa odovzdám do rúk onkológa, ktorému dôverujem, upravím si životosprávu, pijem bylinkové čaje, kúpim si v lekárni nejaký produkt na podpornú liečbu. Nakoľko som veľa počula o Graviole, tak som si ju kúpila a momentálne ju užívam 2x denne, lebo mám nízky tlak.
Cítim sa už aj počas liečby lepšie, mám viac elánu, energie, srdce mi bije ako má a v tele mám len malý zápal. Predtým ma boleli kĺby, teraz nie (aj podľa krvných vyšetrení).
Aj onkomarkery mi o dosť klesli.
Poradila som Váš produkt aj iným pacientom, ktorí ju tiež užívajú.
Verím, že aj im pomôže.
Ďakujem Vám!
S pozdravom

Katarína, Nové Zámky

Dobrý deň Vám prajem!
Graviolu som kupovala svojmu otcovi, má 73 rokov. Má žiaľ viac druhov rakovín.
O tejto Graviole som počula už od takých ľudí, ktorý už berú dávnejšie a chválili jej účinky. Ocino už pravidelne užíva Gravioulu, no potrebujeme už tretiu krabičku.
Potešili sme sa, že od Vás môžeme dostať tú tretiu krabičku zdarma.
Veľmi nám to pomôže.
Aj dopredu Vám ďakujeme!

Katarína, Levice

Vážení,
svojich pár slov začínam srdečným poďakovaním za Váš produkt GRAVIOLA od vašej firmy Medikapharm.
Len od začiatku júla 2013 patrím medzi rodinu onko-pacientov. 3.7.2013 som podstúpila onkoliečbu (operácia prsníka).
Keďže v júny 2013 som bola na operácii v Košiciach v Šaci, už vtedy som vedela, že ďalšia liečba – chemoterapia, ožiare ma neminú, nevyhnem sa im. Preto som zbierala informácie ako sa dalo.
Mám 63 rokov, dôchodca, ale ešte by som chcela trošku žiť. Po odporúčaní od p. magistra v lekárni, že je nový produkt Graviola, som sa rozhodla – hoci financie sú strašné – že vyskúšam Váš produkt.
Hoci beriem silnú chemoterapiu, od začiatku beriem tento produkt, pocity nevoľnosti sa dajú zniesť, vlasy mi síce vypadali, ale to je najmenší problém.
Tiež strata na hmotnosti je zanedbateľná.
Vďaka Vám sa nám pacientom s touto chorobou dá ľahšie znášať toto ťažké bremeno.
Pomáhate aj takýmto spôsobom uľahčovať priebeh našich ťažkostí.
Prajem Vám ešte mnoho úspechov a výborných produktov pre pacientov, ktorí sú na ne odkázaní.
S vďakou

Katarína, Sečovce

Vážený distribútor.
Veľmi som sa potešila, keď som objavila na našom trhu výrobok Graviola v kapsulách. Manžel onkologicky ochorel. Veľmi nás to zaskočilo a začali sme hľadať rôzne informácie o možnostiach podpornej liečby.
Veľmi veľa sme sa dočítali práve o Graviole, nebola však na našom trhu dostupná /okrem zmesi čaju z listov/.
Pani magistra v lekárni vedela o našich problémoch a hneď keď zistila možnosť objednania Gravioly v kapsulách nás informovala a nám ich objednala. Zatiaľ sme len v začiatku užívania, ale podľa dostupných informácií veríme,
že podporí imunitný systém manžela a tento s ochorením zabojuje.
Vďaka patrí Vám, že ste umožnili dostať na náš trh uvedený produkt a vďaka patrí aj pani magistre z lekárne v Kubrej-Trenčíne.
Veľa zdravia, pracovných úspechov a spokojných zákazníkov Vám praje a s pozdravom zostáva Juraj, Trenčín

Juraj, Trenčín

Dobrý deň,
Poldruha roka som sa liečil chemoterapiou, nakoľko mám onkologické ochorenie. Ibaže psychicky aj fyzicky som to znášal veľmi ťažko. Za nejaký čas som povedal dosť a z jedného dňa na druhý som sa prestal liečiť týmto spôsobom.
Rozhodol som sa vyskúšať alternatívne spôsoby, vtedy som začal užívať Graviolu. Síce naďalej som chorý, ale konečne sa cítim dobre. Výrazne sa mi zvýšila kvalita života a za to vám patrí veľká vďaka.
S pozdravom

Zoltán, Nové Zámky

Dobrý deň.
Ja môžem Vaše výrobky len chváliť…konkrétne Graviolu, ktorá som už viackrát kúpila rodičom na revitalizáciu a aktiváciu organizmu, keďže sú už dôchodcovia…teda majú iný režim…iné aktivity
a už pasívnejšie a tiež už majú nejaké tie diagnózy.
užívanie Gravioly na jar, či na jeseň im pomáha odbúrať únavu, zlepšiť imunitu, mame pomôcť zlepšiť problémy s pohybovým systémom a otcovi stabilizovať a korigovať srdcovo-cievny systém.
Užívajú ju v cykloch, 2-krát do roka počas 2 mesiacov. Ja sama som už veľmi dlho orientovaná len na naturálnu liečbu, či je to homeopatia, fytoterapia, či naturálne výživové doplnky.
Sme spokojní, budeme Vaše výrobky kupovať i naďalej.

Martina, Trenčín

Vážení priatelia, k vášmu produktu Graviola som sa dostala žiaľ na základe mojej diagnózy CIN II. s miernou dyspláziou krčka maternice. Bola som z toho nešťastná, ale môj manžel neváhal, sadol za počítač a začal hľadať na internete ako sa to dá liečiť. Vďaka tomu narazil na váš produkt Graviola.
Po preštudovaní informácií čo obsahuje, aké má účinky, odkiaľ a z čoho pochádza rastlina z ktorej sa vyrába tento produkt, sme sa rozhodli, že si ho zakúpim.
Užívať som začala teraz druhé balenie. zatiaľ ešte neviem povedať či sa osvedčil, ale musím povedať, že po operácii krčka maternice som absolvovala mamografiu.
Na kontroly chodím pravidelne raz ročne a vždy som mala na prsníkoch drobné cysty. No pri tejto poslednej kontrole som mala jeden prsník úplne čistý a na druhom 1 cystu 0,4cm veľkú.
Práve preto si myslím, že vďaka tomuto produktu mi tieto cysty zmizli. Mám cystu aj na jednom vaječníku, no verím, že vďaka graviole zmizne aj to a nebude ho treba odstrániť operačne.
Nakoniec mám len jednu otázku, lebo sme sa nedopátrali s manželom nikde, ako dlho sa môže tento produkt užívať. Či je tam nejaké obmedzenie, alebo sa môže užívať dlhodobo
Srdečná vďaka a ostávam s pozdravom

Monika, Slanec

Dobrý deň, Graviolu pravidelne objednávam pre maminu a pre moju kolegyňu. Obe sú po onkologickej liečbe. Mamina – presne pred rokom – jej zistili nádor na mandli.
Bolo to už v pokročilom štádiu, po 5 chemoterapiách a 60 ožiaroch nádor zmizol. Už počas liečby brala Graviolu a myslím si, že jej výrazne pomohla.
Od vtedy ju berie denne a výsledky sú pozitívne.
Pani kolegyni som ich odporučila tiež, mala nádor v prsníku – začiatočné štádium…
Tiež ich užíva a je spokojná.
S pozdravom

Alexandra, Prievidza

Váš produkt Graviola užívam už dlhšiu dobu. Užívam ho ako prevenciu a musím skonštatovať, že cítim na sebe pozitívne účinky, ako po stránke zdravotnej tak aj psychickej (aj keď na tieto účely nie je určený).
Pracujem ako SBS, nočné služby. Je to vyčerpávajúca práca a napriek tomu noc v práci prežívam v pohode. Deklarujete, že výrobok je 100% čistý, bez chemických látok, teda dlhodobejšie užívanie nemôže ublížiť
a malo by organizmus udržovať v dobrom zdravotnom stave a rovnováhe. Zatiaľ stačí, uvidím, čo prinesie skúsenosť v budúcnosti.

Dagmar, Bratislava

Veľavážení, ďakujem za Váš jedinečný výrobok, ktorý užívam už jeden a pól roka po diagnostikovaní môjho onkologického ochorenia – máj 2013.
Na odporúčanie fundovaného pracovníka v lekárni užívam pravidelne Váš skvelý produkt, aj vďaka ktorému sa snažím prežívať každý deň a využiť ho ako sa najlepšie dá
S pozdravom vďačná

Katarína, Sečovce

Naše skúsenosti s Graviolou – vynikajúce.
Sme už v pokročilom veku, keď sa už prejavujú rôzne zdravotné problémy. V našom prípade to bol zvýšený krvný tlak, problémy s trávením pri konzumácii ťažšie stráviteľných potravín, čiernej kávy a pod. Museli sme vždy požiť tabletky Pangrol. Asi tak pred rokom sme na internete natrafili na upátavku o vynikajúcich vlastnostiach exktraktu Graviola.
S manželkou sme sa rozhodli, že si 2 balenia kúpime a vyskúšame. Užívali sme po 1 kapsule ráno-večer, 2 mesiace. Trávenie sa upravilo. Pangrol je v našom prípade minulosťou. Tlak sa postupne upravil do prijateľných noriem. Lisinopril, ktorý som užíval som postupne vysadil. Môj a manželkin celkový zdravotnýž stav sa podstatne zlepšil. Sme radi, že takýto produkt dostať na trhu.
Je síce na naše finančné pomery trochu drahý, ale čo by sme neurobili pre svoje zdravie.
Ďakujeme

rodina Konová, Revúca

Vážená spoločnosť,
Chcem poďakovať za doteraz zasielané akcie Graviola, beriem ich dlhodobo ako alternatívnu liečbu.
Myslím, že mne pomáha, som v podstate „za vodou“.
Ďakujem !

Peter, Pernek

Dobrý deň,
Váš výrobok mi odporúčala kamarátka, ktorá robí v lekárni. Som po operácii prsníka, nebrala som chemoterapiu. Podľa mojich výsledkov mi nasadili hormonálnu liečbu.
Zatiaľ mi žiadna nevyhovuje. Kedže som už skúsila brať dva druhy, no nežiadúce účinky boli veľmi zle, tak som skúsila Graviolu, beriem už druhé balenie.
Nie som taká unavená a mám sa celkom fajn. Viem, že hormonálnej liečbe sa nevyhnem, ale budem brať aj naďalej graviolu, pretože verím, že mi pomáha.
S pozdravom

Iveta, Poprad

Dobrý deň
Môj otec má rakovinu pažeráka, ktorú mu zistili len nedávno. Už mu nasadili chemoterapiu a všetko to znáša velmi zle.
O Graviole som si našla na intenete a kúpila mu ju.
Môžem povedať, že pomohla. Cítil sa lepšie. Keď mu 120 cps balenie došlo, začal sa cítiť velmi zle. Stav sa mu opäť zlepšíl až po začatí užívanie ďalšieho balenia.
A všetky kkrvné testy má OK.
Ďakujem

Paulína, Handlová

Vážený Medikapharm !
Chcela by som vám touto cestou veľmi poďakovať za prípravok GRAVIOLA, keďže som mala problémy, so psychikou, stále som cítila vnútorné napätie a trasenie a nič mi nepomáhalo.
Skúsila som Váš prípravok a prešlo to.
Veľmi, veľmi, veľmi ďakujem
s úctou, vaša šťastná zákazníčka

Anna, Poprad

Ďakujeme vám, že už aj na Slovensku je prístupná Graviola.
Manžel je onkologický pacient, keďže intenzívna liečba bola bez úspechov, prešli sme na alternatívnu liečbu, ktorej súčasťou je aj Graviola.
Po pol roku užívania, je takmer uzdravený.
Túto skúsenosť podávame ďalej.
Ďakujeme

Andelová

Milí pracovníci medikapharmu,
s vaším produktom gravioly som spokojná, manžel má nádor na pľúcach a nezväčšíl sa mu odkedy bral graviolu.
Teraz je po operácii, chodí na chemoterapiu a popritom berie aj graviolu.
som rada, že je prípravok, ktorý nemá vedľajšie účinky a dúfam, že mu pomôže zdolať toto ťažké obdobie.
S pozdravom

Helena, Bánovce nad Bebravou

Dobrý deň,
sme veľmi spokojní s GRAVIOLOU, hneď po prvých dávkach som cítila uvoľnenie, dobrý pocit, prestali sme kašľať atď.
Otec berie Graviolu namiesto chemoterapie, tak uvidíme neskôr.
Ďakujeme,

Frajtková, Michalovce

Užívam výrobok GRAVIOLA, som s výrobkom veľmi spokojná, cítim sa veľmi dobre, nie som unavená a výrobok mi pomohol aj pri zápche.
V lete som bola operovaná na nádor prsníka.
Ďakujem, s úctou

Magdaléna, Komárno

Dobrý deň, píšem Vám v mene svojej svokry, ktorá má 68 rokov a práve tento rok jej diagnostikovali rakovinu.
Aj keď bola vo vážnom stave, hneď som začala hľadať na internete informácie ohľadom iných alternatívnych liečiv, ako sú bylinky a iné preparáty na liečbu tohto ochorenia.
Narazila som aj na graviolu. Najskôr sme jej s manželom objednali len listy z tohto stromu na prípravu čaju, no neskôr som sa dočítala aj o plodoch, že majú silnejšie účinky ako chemoterapia.
užívala 2 celé 120ks balenie gravioly. Dnes je už po ožarovaní a aj od lekára jej bolo oznámené, že jej stav si už nevyžaduje chemoterapiu, nakoľko sa jej výsledky rapídne zlepšili, čo nesmierne potešilo.
Dufame, že sa tento stav nezmení a to možno práve vďaka tabletám Graviola.
S pozdravom a prajem príjemný deň.

Mariana, Svidník

Pekný deň Vám prajem.
Ďakujem Vám za Váš výrobok na prírodnej báze, ktorý mi pomáha pri zdravotných ťažkostiach isch. srdca, tlaku, zápaľ žalúdka, osteoporózy, astmy, chron. zápaľu ladvín atď.
V našej obci som bola prvá, ktorá začala uživať Váš produkt, ktorý mi doporučila sestra, ktorá je onkologická pacientka. Teraz Váš produkt odporúčam ja iným pacientom.
Ďakujeme Vám pekne.
S pozdravom

Mária, Veľké Zálužie

Rozhodla som sa zakúpiť Váš prípravok Graviola, lebo som 2x prekonala onkologické ochorenie.
Zistila som, že keď som užívala Graviolu tak som bola menej unavená a zvýšila sa mi aj imunita.
Ďakujem

Mária, Bardejov

Ďakujem za výrobok Graviola. Mám tráviace a nervové ťažkosti a som diabetik.
Užívam Graviolu a cítim sa lepšie, mám lepšiu náladu a som šťastná. Graviolu som doporučila aj mojim známym, ktorý si ho potom tiež kúpili.
Sú spokojný.
Ďakujeme.

Irena, Bratislava

Dobrý deň, Graviolu som pôvodne objednala pre chorého manžela, ktorý začal v roku 2013 v októbri chodiť na chemoterapiu. Skúšali sme všetko možné, len aby sa vyliečil.
Dopočula som sa o graviole, tak som ju rýchlo objednala. Prišla však už po jeho smrti, neviem preto ako to na taký druh ochorenia pôsobí. Nakoľko už bola doma, začala som s užívaním ja.
V stave aký som mala po jeho smrti, pomohla mi na tráviacu sústavu aj na stres a pomohla aj pri únave. Cítila som aj na koleno a kĺby úľavu.
Ja som bola veľmi spokojná s graviolou, preto som objednala aj druhýkrát, 120 kapsúl.
Ďakujem za graviolu, dúfam že aj názor druhých zákazníkov bude pozitívny.

Darina, Prievidza

Užívam ju dlhodobo, mám dojem, že mne pomohla a užívam ju naďalej.
Doporučujem.

Ďakujem, Peter

Moje skúsenosti s Vaším produktom GRAVIOLA
Váš produkt mi z dôvodu mojich zdravotných ťažkostí s pečeňou a obličkami ponúkla jedna majiteľka lekárne v Seredi.
Užívala som ho 6 týždňov. POčas jeho užívania sa cítim oveľa lepšie, som pokojnejšia a výsledky hepatáliek sú zlepšené.
Podotýkam, že iný liek ani vitamínové produkty som neužívala.
V užívaní GRAVIOLY pokračujem aj naďalej.
S pozdravom Helena, Bratislava

Helena, Bratislava

Dobrý deň, Skúsenosti s vaším výrobkom nemám. Doporučila mi ho kamarátka, ktorá je onkologickou pacientkou a tento liek používa. Cíti sa po ňom vytálnejšía a celkovo lepšie.
Ďakujem, prajem veľa úspechov.

Daniela, Bratislava

Dobrý deň, Len v krátkosti Vám chceme aj takouto cestou poďakovať, za Vaše produkty. pred rokom vážne ochorel môj manžel a popri všetkých útrapných ožarovaniach a chemoterapiách sme si navzájom s pacientami vymieňali skúsenosti pri podporných liečbach a takto sme sa dozvedeli aj o vaších produktoch. Je to nesmierne povzbudzujúce, keď sa pri lekárskych kontrolách stretneme s už „kamarátmi“ pacientami, ako dobre sa cítia pri užívaní tohto produktu.
Vďaka

Stanislav, Trenčín

Vážená firma, ďakujem za prípravok Graviola. Otcovi veľmi pomohol. Má aj nižší tlak a ja som ho začala tiež úžívať a cítim sa oveľa lepšie.
O vašom prípravku som hovorila až známym a odporučila som im ho.
Ešte raz ďakujem,

Diana, Bratislava

Dobrý deň, dovoľte aby som sa podelila o svoju skúsenosť. Po chem. a rádioterapii mi rapídne klesol počet WBC a absolútny počet neutrofilov (až kritická úroveň) Napriek tomu, braním gravioly neprekonávam a odolávam infekciám a po druhej krabici sa ich počet stabilizoval a začal pomaly stúpať.
Vďaka

Eva, Oľdza

Dobrý deň, už dlhodobo užívame Váš prípravok Graviola. Mojej mame konečne po dlhšľom čase znížil tlak a mne pomáha pri dlhodobej únave v práci aj pri cvičení. Chceme žiť zdravo a nepodporujeme lieky ale len výživové doplnky a veci z prírody. Odporučil som ho aj mojej tete, kt. má onkologické problémy,
tak dúfam, že jej tiež Váš prípravom v dobrom pomôže.
ďakujem

Miroslav, Bratislava

Dobrý deň, váš produkt Graviola 120 cps som začala kupovať synovi, 34 ročnému, ktorému diagnostikovali rakovinu ľavého semenníka. Zatiaľ vybral 2x 120cps. Poslednú kapsulu doberie 27.5. Takže keď to spočítam, začal graviolu užívať v 10/2013.
Vzhľadom na jeho prácu, robí lodníka na nákladnej lodi, bola som rada, že ju bral aspoň 1x denne. Spolu s graviolou ešte aj kapsulu s rakitníkovým olejom a hlivu ustricovú.
Mal hodne uzlín pri poslednom CT v 1/2014, ktoré pôvodne neboli. Myslím po operácii. Posledné CT nie je síce bez uzlín, ale tie s priemerom14 mm sa mu vytratili.
Metastázy nie sú.
Takže mi zostáva len poďakovať.
Veľká vďaka.

S pozdravom Júlia

Vážený predstavitelia výroby lieku graviola.
Najskôr naozaj jeden úprimný pozdrav a poďakovanie. Váš liek „GRAVIOLA“ som kúpila môjmu dlhoročnému partnerovi.
Po pátraní na internete som dospla k záveru, že jedine tento liek mu pomôže. Mal nálezy na tú ťažkú chorobu, ktorá sa vola rakovina. Bral ťažké lieky a ešte ich aj berie.
Po dvojmesačnom užívaní gravioly išiel na CT a tam mu zistili, že nálezy stagnujú a okolo buniek má také rozpadnuté rakovinové bunky.
Myslím, že je to aj vďaka Vášmu lieku, ktorý jedol, aj mrkvu, cviklu a neviem čo všetko. Preto by som Vám chcela poďakovať, že nám dávate v ťažkých chvíľach nádej na záchranu.
U nás to vychádza, aj keď to treba ešte dotiahnuť do konca. Partner má 68 rokov a ja mám 62 rokov.
V prípade, že nám pošlete ešte jeden balíček lieku, budeme Vám veľmi vďačný.
S pozdravom Daniela.

Daniela

Môj manžel je silný alergik a astmatik. Kúpila som mu graviolu. Po 2 mesiacoch užívania ma poprosil aby som mu kúpila ďalšie balenie. Stav sa mu zlepšuje a ja som rada lebo nerád jedáva tabletkyJ Ďakujem a držím vám palce vo vašej práci.

Jana Hroncová, Jur pri Bratislave

Dobrý deň, píšem Vám preto lebo Váš produkt zachránil život môjmu dedkovi, ktorý 3 roky bojoval s rakovinou hrubého čreva. Ďakujem.

Ivana Lieseková, Púchov

Vďaka graviole sa mi upravil krvný tlak, Dlhodobo som mala vysoký. Užívam už 2 roky a cítim sa výborne. Som rada, že som kúpila Váš produkt. Ďakujem.

Anna Piflová, Hlohovec

O graviole som sa dozvedela, keď moja mama ochorela na rakovinu prsníka. Chemoterapie, ktoré dostávala veľmi ťažko znášala. Kúpila som jej Graviolu . Najskôr som mala problém presvedčiť ju, že to pomáha. Potom to začala užívať sama. Chemoterapiu perfektne zvádala, sama priznala veľký rozdiel v liečbe. Dnes je už z toho vonku. Ďakujem aj v jej mene za skvelý produkt. Mimochodom užívam ju aj ja a mám oveľa viac silnú imunitu než predtým.

Elena Zákopcová, Žilina